Купить бевелсы в Украине

Купить бевелсы в Украине

Бевелс DB 01

Бевелс DB 01

состоит из 9 элементов, размер 263 х 476 мм. 


Бевелс DB 08

Бевелс DB 08

состоит из 13 элементов, размер 254 х 507 мм.  

 

Бевелс DB 67

Бевелс DB 67

состоит из 13 элементов, размер 252 х 551 мм. 


Каталог всех бевелсов, которые предлагает наша компания можно посмотреть
и  загрузить  в  разделе   Каталоги.


Прайс с актуальными отпускными ценами можно загрузить в разделе   Прайсы.


Бевелси виготовляються з 5 мм плоского прозорого або кольорового скла з фацетованою (знятою під кутом) полірованою кромкою. Тонка зовнішня кромка дозволяє прекрасно з'єднувати бевелс  зі свинцевою вітражною стрічкою при виготовленні класичних вітражів.
Ми пропонуємо бевелси по каталогу, який включає сотні найменувань як окремих елементів різних розмірів і форм, так і наборів, які складаються з декількох елементів. Бевелси ми замовляємо безпосередньо у виробників, які мають багаторічний досвід виробництва декоративних скляних елементів. Якість продукції постійно контролюється, і ми пропонуємо вироби тільки найвищого гатунку.
Крім використання у класичних вітражах бевелс також широко застосовують у плівкових, заливних, і інших вітражах, де вони закріплюються ультрафіолетовим клеєм. Після нанесення клею вироби опромінюють на короткий час УФ лампами, що гарантує високу міцність закріплення. 
Ми постачаємо продукцію по всім регіонам, і по запиту купить бевелсы в Украине нас завжди можна знайти і інтернеті. На сайті можна подивитися каталог і прайс на вироби, а наші менеджери завжди готові надати відповіді на всі додаткові запитання, які можуть Вас зацікавити.